it-sitecare-26

SKAITMENINĖ REKLAMA IR SEO

SKAITMENINĖ REKLAMA IR SEO

Skaitmeninė reklama ir SEO

Pilnas svetainės struktūros, meta aprašymų, SEO nuorodų, raktažodžių ir kt. auditas.

Skaitmeninė reklama ir SEO

Sukursime strategiją pasiekti užsibrėžtiems tikslams, pagal turimą biudžetą matomumui internete gerinti.

Skaitmeninė reklama ir SEO

Remiantis statistika, 80% klientų, internete ieško vietinių įmonių, kurios teikia paslaugas ar prekiauja tam tikromis prekėmis. Pagerinsime Jūsų įmonės vidinį SEO reitingą jį optimizuodami ir sutvarkysime Jūsų verslo paskyrą „Google My Business“ – tai padarys Jus labiau matomais internete. Surasime tinkamiausius raktinius žodžius pagal Jūsų verslo šaką ir sukursime strategiją, kaip pasiekti aukštesnes pozicijas paieškos sistemose. Tai pat aptarsime pageidaujamus papildomus raktinius žožius, kurie tiktų Jūsų internetinei svetainei ir konkurencinei aplinkai – juos pritaikysime praktikoje.

Skaitmeninė reklama ir SEO

Paieškos sistemų reitingas gali būti pagerintas atliekant tam tikrus svetainės pakeitimus, kaip pvz. – pagerinus puslapio veikimo greitį, ištaisius įvairias klaidas, pritaikius tinkamą turinio struktūrą ir kt. – paieškos sistemoms bus lengviau tikrinti ir indeksuoti Jūsų internetinę svetainę.

Skaitmeninė reklama ir SEO

Greičiausius rezultatus duodantys, skaitmeninės reklamos kanalai – Google Ads, Faceboo/Instagram reklama. Šios paslaugos vadinas Pay-Per-Click, tai reiškia, kad už reklamą mokate tik tada, kai vartotojas apsilanko Jūsų internetinėje svetainėje. Tai bene vienas iš efektyviausių reklamos kanalų internete, net ir tiems naujokams, kurių paieškos reitingas yra itin žemas. Paruošime reklamų strategiją, pačias reklamas ir vizualizacijas.

DIRBKITE SU IT SITECARE

DIRBKITE SU IT SITECARE

it-sitecare-21