it-sitecare-26

IT ŪKIO Priežiūra

Dirbame Marijampolėje, Kazlų Rūdoje, Šakiuose, Vilkaviškyje, Kalvarijoje

IT ŪKIO
Priežiūra

Dirbame Marijampolėje, Kazlų Rūdoje, Šakiuose, Vilkaviškyje, Kalvarijoje

IT ūkio priežiūra

Profesionaliai vykdoma IT ūkio priežiūra – išaiškinsime visus Jūsų IT infrastruktūros trūkumus ir silpnąsias vietas ir padėsime jas pagerinti. Mes neapsiribosime tik techninės įrangos parametrais ir būkle – įsigilinsime ir į Jūsų verslo individualius poreikius. Atliksime išsamų įrangos inventorizaciją ir diagnostiką, taip pat surinksime duomenis apie nereikalingą ar potencialiai kenksmingą programinę įrangą. Mūsų tikslas – suteikti Jums aiškų vaizdą apie Jūsų įmonės IT infrastruktūros būklę, kad galėtumėte efektyviau planuoti investicijas į svarbiausius IT poreikius.

IT ūkio priežiūra

Mes ne tik sukursime išsamią kompiuterinių tinklų strategiją, bet ir užtikrinsime jos sėkmingą įgyvendinimą nuo projektavimo etapo iki tinklo diegimo ir konfigūravimo. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad jūsų kompiuterinis tinklas veiktų efektyviai ir be sutrikimų. Tai apims spintų montavimą ir visapusišką paruošimą, nutolusių darbo vietų integravimą į bendrą tinklą ir maršrutizatorių konfigūraciją optimaliam ir saugiam veikimui.

Be to, nuolat prižiūrėsime ir administruosime Jūsų tinklus, atsižvelgdami į Jūsų specifinius poreikius. Tai užtikrins, kad jūsų IT infrastruktūra būtų patikima ir veiktų sklandžiai visą laiką.

IT ūkio priežiūra

Įdiegsime efektyvų kompiuterių ir serverių atsarginių kopijų generavimo procesą, kad užtikrintume Jūsų duomenų apsaugą nuo praradimo. Parinksime tinkamus sprendimus, kurie atitiks Jūsų įmonės poreikius, ir reguliariai atliksime duomenų kopijavimo procedūras. Be to, mes įdiegsime ir prižiūrėsime asmenines duomenų saugyklas, kad Jūsų duomenys būtų saugūs ir pasiekiami pagal poreikį. Suteiksime Jums priemones ir užtikrintumą Jūsų duomenų saugumu.

kompiuteriu kompletavimas

Sukomplektuosime asmeninį serverį atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir biudžetą. Išanalizuosime papildomos įrangos poreikį ir užtikrinsime, kad serveris būtų sukonfigūruotas maksimaliam efektyvumui ir duomenų saugumui užtikrinti. Reguliariai atliksime profilaktinius priežiūros darbus, įdiegsime būtiną programinę įrangą ir jos nuolatinius atnaujinimus.

Suplanuosime ir sukonfigūruosime aktyvios direktorijos teises bei valdymo konsolės nustatymus, kad Jūsų serveris veiktų sklandžiai ir Jūs turėtumėte visą kontrolę. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad Jūsų asmeninis serveris atitiktų Jūsų verslo poreikius ir veiktų patikimai.

IT ūkio priežiūra

Nuolat rūpinsimės prevenciniais priežiūros veiksmais ir pasiūlysime nuotolinę pagalbą, jei iškils problemų. Teiksime vertingų patarimų ir rekomendacijų, kad galėtume užkirsti kelią būsimoms problemoms. Esant reikalui atvyksime į Jūsų darbo vietą ir efektyviai išspręsime atsiradusias problemas.

DIRBKITE SU IT SITECARE

DIRBKITE SU IT SITECARE

it-sitecare-21