it-sitecare-26

KOMPIUTERIŲ REMONTAS

Dirbame Marijampolėje, Kazlų Rūdoje, Šakiuose, Vilkaviškyje, Kalvarijoje

KOMPIUTERIŲ REMONTAS

Dirbame Marijampolėje, Kazlų Rūdoje, Šakiuose, Vilkaviškyje, Kalvarijoje

kompiuteriu remontas

Nustatome tikslų kompiuterio gedimą bei įvertiname ar kompiuteris vertas remonto ar ne. Jei vis dėlto remontas galimas, tada parenkame dalis, kurios atitinka kompiuterio specifikaciją.

kompiuteriu komplektavimas

Įvertiname kompiuterio komplektaciją ir pasiūlome patobulinimus, kurie paspartins ir pagerins kompiuterio našumą. Pagal pateiktus klientų pageidavimus, bei darbo specifiką, parenkame optimaliausią kompiuterinę įrangą, kuri pateisintų visus klientų lūkesčius.

programines irangos diegimas

Paruošiame kompiuterį darbui sudiegdami reikiamą programinę įrangą, atvežame kompiuterinę techniką į darbo vietą ir sujungiame visus darbui reikalingus prietaisus.

operaciniu sistemu diegimas

Atliekame operacinių sistemų Windows, Windows Server, Linux diegimo ir perašymo paslaugas.

duomenu apsauga

Atliekame įvairios programinės įrangos diegimo bei konfigūravimo paslaugas. Patariame klientams tinkamiausios programinės įrangos pasirinkimus.

virusu salinimas

Ištiriame operacinės sistemos veiklos sutrikimus, dėl kompiuterinių virusų bei juos pašaliname. Diegiame pažangias apsaugos sistemas nuo kenkėjiškų programų.

duomenu atstatymas

Atkuriame duomenis iš sugedusių duomenų laikmenų. Klonuojame, kopijuojame ir perkeliame duomenis į kitas duomenų saugyklas. Įgyvendiname duomenų apsaugos strategiją nuo nenumatytų duomenų praradimų.

DIRBKITE SU IT SITECARE

DIRBKITE SU IT SITECARE

it-sitecare-21