Apie Mus

Apie Mus

Kas Mes?

Apie mus – turime nemažą patirtį internetinių svetainių kūrime ir administravime, kompiuterių, spausdintuvų remonte, IT ūkio priežiūroje. Galime sukurti internetinę svetainę ant WordPress turinio valdymo platformos, o el. parduotuves ant OpenCart arba Shopify turinio valdymo sistemų. Atliekame SEO ir skaitmeninės reklamos paslaugas,tai pat ir skaitmeninio dizaino darbus.

apie-mus-1
apie-mus-2

Kodėl Mes?

Visos mūsų paslaugos yra skirtos įmonėms, kurios nori sutaupyti laiko ir pinigų. Padėsime įsitvirtinti internete ir sklandžiai vykdyti darbus. All-in-one yra mūsų filosofija, padedame verslo partnerių vykdomai veiklai būti kuo paprastesne, todėl siūlome daugybę paslaugų, kurios viena kitą papildo.

it-sitecare-21

Verslo Partnerystė

Vadovaujamės verslo etikos principais. Mes tikime ilgalaikiu, pasitikėjimu grįstu, verslo santykių kūrimu. Jūsų verslą vertiname, todėl dedame pačias didžiausias pastangas pasiekti geriausią rezultatą. Mūsų procesai, kainos ir darbų atlikimo terminai, mums yra labai aiškūs, todėl neklaidiname klientų ir kalbame konkrečiai. Bendradarbiaudami su SiteCare, galėsite būti ramūs, dėl darbų atlikimo kokybės, greičio ir konkurencingos kainos. Padarysime viską, ko reikia, kad Jūsų verslas klestėtų.

apie-mus-3

DIRBKITE SU IT SITECARE

Mumis Pasitiki

it-sitecare-21
Kontaktai

Domina bendradarbiavimas? Klausimai? Parašykite mums, mes susisieksime su Jumis kuo greičiau

mail-icon-contact
El. paštas
phone-icon-contact

WEB / SEO

phone-icon-contact

IT Servisas / Prekyba

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.